Polscy siatkarze drugi turniej fazy zasadniczej Ligi Narodów rozegrają w Gliwicach, tutaj Nikola Grbić będzie miał do dyspozycji 18 zawodników, w tym rozpoczynającego sezon Wilfredo Leona. W dniu, w którym "Biało-Czerwoni" rozegrają pierwsze spotkanie, istotny komunikat nadała żona przyjmującego Bogdanki LUK Lublin. Jak się okazuje, 24 czerwca to ważna data w życiu Małgorzaty i Wilfredo, którzy mają kolejny powód do świętowania, niedawno przecież na świat przyszło ich czwarte dziecko.