Polacy przegrywali 0:2. Grbić miał dość. Ujawnił, co zrobił szkoleniowiec
Zdjęcie: Artur Szalpuk w stroju z numerem 12 rozmawia z trenerem Nikolą Grbiciem podczas meczu reprezentacji Polski.
Horror sobie i kibicom zgotowali siatkarze reprezentacji Polski na start turnieju w Gliwicach. Przez dwa pierwsze sety trudno było wskazać wiele pozytywów w ich grze, a najlepiej oddawał to wynik meczu - 2:0 dla Belgów. Od trzeciej partii inicjatywę stopniowo przejęli jednak gospodarze i wygrali 3:2. Z pewnością pomogło zachowanie samego Nikoli Grbicia, o którym opowiedział dziennikarzom już po zakończeniu spotkania Artur Szalpuk, najlepszy gracz po stronie miejscowych w środowy wieczór.

2 godzin temu


![Bartłomiej Bołądź - najlepsze akcje w meczu Polska - Belgia [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYUE1RH44A4O4-C461.jpg)







![50. rocznica Protestów Czerwca ’76. Obchody w Płocku. Uroczysta msza św., wyjątkowy mural i gala w teatrze [FOTO]](https://dziennikplocki.pl/wp-content/uploads/2026/06/11-1.jpg)




