Relacja na żywo: Manchester United walczy o istotne zwycięstwo

5 dni temu

Manchester United zmierzy się z Tottenhamem w zaciętym starciu w Premier League, a obie drużyny szukają dobrego wyniku, który rozkręci ich krajowe kampanie.

Manchester United ciężko pracował w pierwszych tygodniach sezonu 2024/25, mając na koncie zaledwie dwa zwycięstwa w lidze angielskiej z Fulham i Southampton, a w środku tygodnia zremisował u siebie z FC Twente 1:1 Ligi Europejskiej UEFA.

Mieszana passa formy zwiększyła presję na Eriku ten Hagu, gdy pozycja Holendra na Old Trafford ponownie się skupiła po tym, jak klub zaoferował mu letnią przerwę.

Goście Ange Postecoglou rozpoczęli kampanię w Lidze Europy zwycięstwem 3:0 nad FK Qarabag, ale w okresie 2024/2025 mają na koncie tylko dwa zwycięstwa ligowe.

The Jugo Mobile śledzi na żywo mecz Man United vs. Tottenham, zapewniając aktualizacje i komentarze na żywo.

Najnowsze aktualizacje na żywo | Wiadomości o drużynach i składy | Gdzie oglądać, gdzie jesteś

Wyniki na żywo meczu Man United vs. Tottenham

1. połowa Strzelcy bramek
Człowiek United 0
Tottenhamu 0

Miejsce: Old Trafford, Manchester
Sędzia: Chris Kavanagh (Wielka Brytania)

Śledź każdy mecz i każdą bramkę za pośrednictwem tablicy wyników Premier League na żywo SN

Przewidywane składy:

Manchester United (4-2-3-1): 24. Andre Onana (GK) — 3. Noussair Mazraoui, 4. Matthijs de Ligt, 6. Lisandro Martinez, 20. Diogo Dalot — 37. Kobbie Mainoo, 14, Christian Eriksen — 10. Marcus Rashford, 8. Bruno Fernandes, 17 . Alejandro Garnacho — 9. Rasmus Hojlund

Tottenhamu (4-3-3): 1. Guglielmo Vicario (GK) — 23, Pedro Porro, 17. Cristian Romero, 37. Micky van de Ven, 12. Destiny Udogie — 21. Dejan Kulusevski, 30. Rodrigo Betancur, 10, James Maddison — 22. Brennan Johnson, 19. Dominic Solanke, 7. Syn Heung-min

1 godzina i 30 minut przed KO: Kapitan Tottenhamu Son Heung-min strzelił cztery gole w swoich ostatnich siedmiu meczach w lidze angielskiej przeciwko United, ale według doniesień Koreańczyk z Korei Południowej nie przeszedł testu sprawnościowego w końcówce meczu.

Potwierdzone wiadomości o zespole spodziewane są wkrótce…

Son Heung-min będzie tęsknił za wyjazdem Tottenhamu do Manchesteru United.

— Sportowiec | Piłka nożna (@TheAthleticFC) 29 września 2024 r

1 godzina i 45 minut przed KO: Tottenham będzie pewien, iż sprawi dzisiaj pewne problemy United, a Spurs mają ostatnio dobry rekord w lidze angielskiej na Old Trafford.

W zeszłym sezonie Postecoglu zremisowało tutaj 2:2, a od 2018 roku w Manchesterze dwukrotnie wygrywało.

2 godziny przed KO: Witamy w The Jugo MobileRelacja na żywo ze spotkania Manchesteru United z Tottenhamem w Premier League, podczas którego obie drużyny pragną zwycięstwa podnoszącego morale.

— Tottenham Hotspur (@SpursOfficial) 29 września 2024 r

Mecz Premier League rozpoczyna się w Manchesterze w Wielkiej Brytanii o 16:30 czasu lokalnego.

Indie Niedziela, 29 września 21:00 czasu wschodniego

Czerwone Diabły przez cały czas nie mają kontuzjowanego kwartetu Łukasza Shawa, Wiktor Lindelof, Tyrell Malacia i nowe podpisanie Lenny’ego Yoro. Oczekuje się, iż Shaw i Lindelof powrócą w październiku, ale Malacia i Yoro mają pozostać na ławce rezerwowych przez dłuższy okres.

Góra Masońska powrócił przeciwko Twente i mógłby ponownie zagrać w tym meczu, choć być może będzie musiał zadowolić się miejscem na ławce rezerwowych.

Man United przewidział XI (4-2-3-1): Onana (GK) – Mazraoui, De Ligt, Martinez, Dalot – Mainoo, Eriksen – Rashford, Fernandes, Garnacho – Hojlund.

Rezerwowi Man United: Do ustalenia

Postecoglou dokonał zmian taktycznych w swojej formacji – porusza się Jamesa Maddisona I Dejan Kulusevski na zmianę w środku pola – ze świetnym skutkiem ostatnim razem w Premier League przeciwko Brentford. jeżeli szef Spurs nie zrezygnuje z nowej taktyki, ta dwójka powinna kontynuować grę.

Brazylijski napastnik Richarlisona jest przez cały czas odsunięty na bok przez kolejny miesiąc, podczas gdy Wilsona Odoberta nabawił się kontuzji ścięgna podkolanowego w meczu Pucharu EFL przeciwko Coventry City.

Radu Dragusina powinien być dostępny, mimo iż został wyrzucony z boiska podczas środowego zwycięstwa nad Qarabagiem – ponieważ jego zakaz dotyczy tylko europejskich rozgrywek – jest jednak mało prawdopodobne, iż znajdzie się w wyjściowym składzie.

Tottenham typował jedenastkę (4-3-3): Vicario (GK) – Porro, Romero, van de Ven, Udogie – Kulusevski, Betancur, Maddison – Johnson, Solanke, Son.

Rezerwowi Tottenhamu: Do ustalenia