Raport wypożyczeń: Pełne spotkania Jakuba Mądrzyka i Łukasza Kabaja

rakow.com 1 miesiąc temu

Jak co tydzień zapraszamy do lektury raportu, w którym podsumowujemy występy ligowe naszych zawodników przebywających w innych klubach na wypożyczeniu.

W poniedziałkowy wieczór w barwach mieleckiej Stali wystąpił Jakub Mądrzyk. Nasz bramkarz rozegrał pełne 90 minut, a zespół z Podkarpacia uległ na wyjeździe Koronie Kielce, 1:2.

Na drugoligowych boiskach, Skra Częstochowa przegrała w piątek na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała, 0:3. W pierwszej połowie tego meczu w barwach gości wystąpił Oliwier Kucharczyk. W sobotę Pogoń Grodzisk Mazowiecki podjęła Wisłę Puławy. Gospodarze zwyciężyli to spotkanie, 2:1. W barwach zespołu z Mazowsza zagrał Jakub Cierpiał, który wszedł na boisko w 78. minucie, a pełne 90 minut w ekipie Wisły rozegrał Łukasz Kabaj. Tego samego dnia, swoje spotkanie rozgrywał GKS Jastrzębie z Kacprem Masiakiem w składzie. Piłkarz wypożyczony z Rakowa pojawił się w wyjściowym składzie i rozegrał całą pierwszą część meczu, a jego zespół wygrał skromnie ze Świtem Szczecin, 1:0.

Niedzielny wieczór stanął pod znakiem spotkania KKS-u 1925 Kalisz z Zagłębiem Sosnowiec, w którym gospodarze przegrali, 1:2. Kolejny występ dla drużyny z Wielkopolski zanotował Mateusz Andruszko; opuścił on boisko w 68. minucie.