Ostrów zrobiony na szaro przez mistrzów świata! Oni spuszczą ten klub do KLŻ?

1 miesiąc temu
Zdjęcie: Tai Woffinden i Chris Holder


Ponad 1,2 mln złotych dostali od Moonfin Magnus Ostrowa Wlkp. na samo przygotowanie do sezonu Tai Woffinden i Chris Holder. Działacze zainwestowali, bo marzył im się powrót do PGE Ekstraligi. Wygląda jednak na to, iż Ostrowianie będą się bronili, żeby nie spaść na trzeci szczebel rozgrywkowy (do Krajowej Ligi Żużlowej), bo Brytyjczyk i Australijczyk zwyczajnie zrobili ich na szaro, zmieniając słynną metodę na "wnuczka" w metodę "na dziadka" - byłego mistrza świata. W niedzielę znów przeszli obok meczu, a gospodarze przegrali z Abramczyk Polonią Bydgoszcz aż 39:51!
Idź do oryginalnego materiału