Żużel. Gnieźnianie się wzmocnili. Posiłki z PGE Ekstraligi

1 godzina temu
Zdjęcie: Żużel. Gnieźnianie się wzmocnili. Posiłki z PGE Ekstraligi


Ultrapur Omega Gniezno przegrał swój ostatni mecz w Krajowej Lidze Żużlowej ze Śląskiem Świętochłowice. To przyczyniło się do wzmocnienia składu, ponieważ do zespołu dołączył Kuba Wojtyńka w ramach wypożyczenia z Fogo Unii Leszno.
Idź do oryginalnego materiału