Żużel. Gnieźnianie się wzmocnili. Posiłki z PGE Ekstraligi
Zdjęcie: Żużel. Gnieźnianie się wzmocnili. Posiłki z PGE Ekstraligi
Ultrapur Omega Gniezno przegrał swój ostatni mecz w Krajowej Lidze Żużlowej ze Śląskiem Świętochłowice. To przyczyniło się do wzmocnienia składu, ponieważ do zespołu dołączył Kuba Wojtyńka w ramach wypożyczenia z Fogo Unii Leszno.

1 godzina temu













