Maszyna powraca! Edson Alvarez wraca po kontuzji w zwycięskim meczu West Ham z Crystal Palace

ochrona24.info 1 miesiąc temu

On West Ham United Julen Lopetegui odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju, pokonując swojego miejskiego rywala Kryształowy Pałac Jako gość. obok, Edsona Alvareza W końcu mógł wrócić do gry, podczas gdy jego kolega z drużyny Guido Rodrigueza To był początek.

Wczoraj były zawodnik Ajaksu Ajaksu został wykluczony, gdyż hiszpański trener zdecydował się go zapisać na wszelki wypadek na kolejny mecz, mimo iż Alvarez miał już zaświadczenie lekarskie. Jego miejsce na boisku zajął Guido Rodriguez w porażce z Aston Villą.

W drugiej rundzie meczu, w 78. minucie, gdy Hammers wygrywali 2:0, Julen Lopetegui zdecydował się przesunąć swoje figury, usuwając jednego ze strzelców, Tomasa Soucka, i oddawszy minuty grającemu dla drużyny Edsonowi Alvarezowi. pierwszy raz od kontuzji, jakiej doznał w reprezentacji Meksyku w Copa America. W ciągu kilku ponad 10 minut gry „El Machín” wyglądał dobrze, odzyskał kilka piłek i był bardzo blisko asysty.

Był 22 czerwca, kiedy Edson doznał kontuzji w pierwszym meczu fazy grupowej z Jamajką i opuścił wówczas rozgrywki. Choć większość rekonwalescencji miała miejsce przed rozpoczęciem tego sezonu, Meksykanin nie był w stanie aktywnie grać w okresie przygotowawczym, więc był to jego pierwszy mecz w sezonie.

Edson i Guido znów grają razem.

Meksykańscy i argentyńscy pomocnicy dzielili szatnię, gdy obaj grali w Team America, gdzie udało im się wspólnie zdobyć dwa tytuły mistrzowskie (Liga MX i Copa MX), a od 2018 roku nie spotkali się na boisku jako koledzy z drużyny, a teraz spotykają się ponownie w Liga angielska. Liga po sześciu latach.

Możesz być także zainteresowany: Pierwsze pojawienie się snu! Julian Quinones zdobywa dwie bramki i zwycięstwo Al-Qadisiyah