Żużlowa sobota. Derby podwyższonego ryzyka w Krośnie. Polacy jadą o awans do SGP2
Zdjęcie: Żużlowa sobota. Derby podwyższonego ryzyka w Krośnie. Polacy jadą o awans do SGP2
Najpierw na torach w Czechach, Danii i Słowenii łącznie pięciu reprezentantów Polski pojedzie o awans do tegorocznego cyklu SGP2, a potem w Polsce dojdzie do podkarpackich derbów. Na swoim torze Wilki z Jasonem Doyle'em w składzie podejmą Stal.

2 godzin temu













