Żużel. "To jest wstyd". Menedżer Motoru mówił o braku play-off
Zdjęcie: Żużel. To jest wstyd. Menedżer Motoru mówił o braku play-off
Jacek Ziółkowski w mocnych słowach podsumował porażkę Orlen Oil Motoru Lublin w Toruniu (29:61). - To jest wstyd po prostu. Brak mi słów - wyznał w Magazynie PGE Ekstraligi. Podkreślił też, iż w tym roku sezon dla Motoru może skończyć się szybciej.

2 godzin temu













