Żużel. Co z występem Doyle’a w hicie? Są ważne wieści z Krosna!

12 godzin temu

Po groźnym upadku Jasona Doyle’a podczas turnieju Speedway Grand Prix, Australijczyka zabrakło w ostatnim meczu Cellfast Wilków Krosno. Teraz zapadła jednak ważna decyzja i gwiazdor klubu wraca do ligowego ścigania

Doświadczony żużlowiec uczestniczył w karambolu, w którym na tor we Wrocławiu upadło trzech zawodników. Oprócz niego byli to Kacper Woryna oraz Jack Holder. Polak gwałtownie się podniósł, natomiast zawodnik Gezet Stali Gorzów zakończył zdarzenie ze złamaną ręką.

Jason Doyle, choć początkowo samodzielnie udał się do parku maszyn, skarżył się później na ból w okolicy szyi i został przewieziony karetką do szpitala. Badania nie wykazały jednak żadnych złamań. Mimo to dzień później zabrakło go w składzie drużyny z Krosna.

Jak przekazał oficjalny fanpage Cellfast Wilków, Australijczyk wziął udział w piątkowym treningu przy Legionów. Tym samym wystąpi w sobotnich derbach z Dackar Development Stalą Rzeszów. Początek rywalizacji w Krośnie zaplanowano na godzinę 19:30.

ZOBACZ TAKŻE:

Żużel. Mówi o jeździe Łaguty z urazem! „Możemy tylko głową pokręcić” – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Prawdziwa miazga! Pres Toruń przejechał się po Włókniarzu – PoBandzie – Portal Sportowy

Idź do oryginalnego materiału