"Znów ośmieszona". Gromy po meczu Polski
1 tydzień temu
Zdjęcie: Znów ośmieszona. Gromy po meczu Polski
"Czas mija, my z meczu na mecz gramy coraz gorzej" - to fragment jednej z opinii odnośnie do meczu Polska - Nigeria. Biało-Czerwoni w kolejnym towarzyskim pojedynku zremisowali 2:2.
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- "Znów ośmieszona". Gromy po meczu Polski
Powiązane
Orzeł osłabiony w Pile! Lider nie pojedzie
50 minut temu
1706_dziejesiewsporcie.mp4
1 godzina temu
Wykupili reprezentanta Polski. Jest oficjalny komunikat
1 godzina temu
Szpiegowski skandal na MŚ? Interweniowało wojsko
1 godzina temu
Polecane
Odkrywamy miejsce królewskiej uczty
30 minut temu
















