Zadziwiający gest Ronaldo po golu. Nagle wskazał na trybuny

Cristiano Ronaldo po krótkiej przerwie spowodowanej infekcją wirusową wrócił do gry na ligowy mecz Al-Nassr z Al Ettifaq. A po zdobyciu bramki zaczął wskazywać na trybuny i wyciągnął trzy palce. Okazuje się, ten gest był skierowany do konkretnej osoby. Uśmiech nie schodził Portugalczykowi do końca meczu, który jego drużyna wygrała wyraźnie. A nowy trener Al-Nassr Stefano Pioli w debiucie okazał się lepszy od legendy.
Cristiano Ronaldo nie mógł pomóc Al-Nassr w niedawnym meczu azjatyckiej Ligi Mistrzów z iracką Al-Shortą (1:1) z powodu infekcji wirusowej. Portugalczyk wrócił do składu na piątkowe spotkanie ligowe z Al-Ettifaq i od razu zrobił różnicę.

Cristiano Ronaldo strzelił gola i wykonał zaskakujący gest. Wiemy, o co chodzi
W 33. minucie Portugalczyk podszedł do rzutu karnego i delikatnym strzałem w środek bramki zmylił bramkarza, otwierając wynik spotkania. Gdy cieszył się z trafienia, nagle pokazał trzy wyciągnięte palce i wyciągał palec wskazujący w kierunku trybun. Można było się zastanawiać, co oznacza ta nietypowa dla niego cieszynka?

Odpowiedź okazuje się niezbyt skomplikowana. Otóż tego samego dnia wcześniej swoje spotkanie rozegrała młodzieżowa drużyna Al-Nassr z Cristiano Ronaldo Jr. w składzie. 14-latek zdobył w nim dwie bramki, więc gdy jego ojciec trafił w meczu ligowym, pokazał, iż łącznie tego dnia mają już trzy gole. Przy tym obaj byli wyraźnie uśmiechnięci.

Stefano Pioli zadebiutował jako trener Al-Nassr. Przekonujące zwycięstwo
Trzy bramki padły także w spotkaniu pomiędzy Al-Nassr i Al-Ettifaq. W drugiej połowie na boisku brylował Sadio Mane, który zaliczył dwie asysty. Najpierw przy trafieniu Salema Al-Najdiego, a następnie przy bramce Taliski. Debiut nowego trenera Stefano Piolego, który w środę 18 września zajął miejsce zwolnionego dzień wcześniej Luisa Castro, wypadł zatem bardzo efektownie. Włoch wygrał taktyczny pojedynek ze Stevenem Gerrardem, szkoleniowca Al-Ettifaq, a w przeszłości znakomitym piłkarzem Liverpoolu.

Dzięki piątkowej wygranej Al-Nassr powiększyło dorobek do ośmiu punktów i awansowało na czwarte miejsce w tabeli. Natomiast Cristiano Ronaldo z trzema golami zdobytymi w lidze saudyjskiej zajmuje trzecią pozycję w klasyfikacji strzelców, za Karimem Benzemą z Al-Ittihad (4) i Aleksandarem Mitroviciem z Al-Hilal (6).