„Z przykrością informujemy”. OFICJALNIE: Gracz Lechii Gdańsk rozwiązał kontrakt

3 godzin temu
Lechia Gdańsk przekazała informację o odejściu z klubu jeszcze jednego zawodnika. Tym razem jego szeregi opuścił Matúš Vojtko.
Idź do oryginalnego materiału