To już rewolucja. Polski klub żegna aż 12 piłkarzy

1 godzina temu
Zdjęcie: To już rewolucja. Polski klub żegna aż 12 piłkarzy


Polonia Warszawa poinformowała o zmianach kadrowych przed startem sezonu 2026/27. Klub potwierdził odejście kilku zawodników, którym wygasają kontrakty lub kończą się okresy wypożyczeń.
Idź do oryginalnego materiału