Selekcjoner kpił po meczu MŚ. "Nadal mamy VAR?"
Zdjęcie: Selekcjoner kpił po meczu MŚ. Nadal mamy VAR?
Dwie sytuacje z meczu Anglia - Ghana wzbudziły ogromne kontrowersje. Selekcjoner afrykańskiej ekipy Carlos Queiroz podczas konferencji prasowej pozwolił sobie na sarkastyczne komentarze. - przez cały czas mamy VAR? VAR chyba poszedł na kawę - ironizował.

2 godzin temu


![Japonia pokonała Serbię 3:1. Piąte zwycięstwo w Lidze Narodów faktem [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYSPBNAFDII3T-C461.jpg)




![Bułgaria lepsza od Włoch. Awans Polski na pierwsze miejsce FIVB [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYSEM0VJYCRU0-C461.jpg)








