"Widziałem, iż gramy dobrze". Jan Urban ocenił mecz z Nigerią
1 tydzień temu
Zdjęcie: Widziałem, że gramy dobrze. Jan Urban ocenił mecz z Nigerią
- Było to naprawdę dobre spotkanie z naszej strony przeciwko bardzo dobrej drużynie - mówił Jan Urban po meczu Polska - Nigeria (2:2).
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- "Widziałem, iż gramy dobrze". Jan Urban ocenił mecz z Nigerią
Powiązane
Orzeł osłabiony w Pile! Lider nie pojedzie
35 minut temu
1706_dziejesiewsporcie.mp4
50 minut temu
Wykupili reprezentanta Polski. Jest oficjalny komunikat
1 godzina temu
Szpiegowski skandal na MŚ? Interweniowało wojsko
1 godzina temu
Polecane
Na sygnale - Odcinek 848: "Na ostrzu noża"
54 minut temu
Ojciec Mateusz - Sezon 2, Odcinek 10: "Poza grą"
1 godzina temu
Komisarz Alex - Odcinek 283
1 godzina temu















