Tytani kontra delfiny: wyniki na żywo i najważniejsze momenty z 4. tygodnia

The Tytani z Tennessee (0-3) i Delfiny z Miami (1-2) zmierzy się na stadionie Hard Rock w 4. tygodniu w ramach rewanżu „Monday Night Football” z poprzedniego sezonu.

W 14. tygodniu ubiegłego sezonu w Tennessee i Miami odbyły się zawody „Monday Night Football” w 2023 r., w których wzięli udział Tytani dokonać historycznego powrotu po tym, jak Dolphins prowadzili 27-13 pod koniec czwartej kwarty.

W tym roku sytuacja będzie nieco inna, ponieważ Dolphins nie będą mieli rozgrywającego Tua TagovailoaKto doznał wstrząśnienia mózgu w tygodniu 2 i w tej chwili jest na podczerwień. Delfiny zaczynają Tylera Huntleyaktóry zastępuje nieudanego startera z trzeciego tygodnia, Skylar Thompson.

Tytani będą mieli na środku tego samego rozgrywającego, co w zeszłym roku Willa Levisa kontynuuje swój drugi rok w NFL. Jednak początek jego drugiej kampanii w drugiej lidze był rozczarowujący, ponieważ osiem razy podbił piłkę i był to główny powód, dla którego zespół rozpoczął mecz z wynikiem 0-3.

Jedną rzeczą, która łączy te dwie drużyny w tym pojedynku, jest fakt, iż obie mają passę porażek. Jak już wspomnieliśmy, Tytani przegrali każdy z pierwszych trzech meczów, a Dolphins przegrali dwa ostatnie.

Śledź wszystkie najnowsze aktualizacje zawodów „Monday Night Football” pomiędzy Tytanami i Delfinami poniżej.

Tytani 16, Delfiny 6

21:43 – TOUCHDOWN TITANS: Tyjae Spears uderzył sześciokrotnie i odpowiedział na bramkę z gry drużyny Dolphins. Tennessee wykonuje pięć partii na dystansie 70 jardów, aby zdobyć wynik. Tony Pollard miał najlepszą grę w podjeździe, rzucając 41-jardowy skok.

Tony Pollard trafia 41 jardów w 10!

: #TENvsMIA na ESPN-ie
: Streamuj dalej #NFLPlus pic.twitter.com/lnF2IJqa6b

— NFL (@NFL) 1 października 2024 r

Tytani 9, Delfiny 6

21:34 – DOLPHINS Z MIEJSCA: Dolphins wykorzystują świetny powrót Berriosa po tym, jak Sanders uderza bramką z gry z 56 jardów i zmniejsza prowadzenie Tennessee do 9-6.

21:27 – TITANS PUNT: Tennessee zdobywa trzy punkty w pierwszej połowie drugiej połowy po tym, jak Rudolph został zwolniony po trzeciej próbie przez Jordyn Brooks. Miami przejmuje drużynę na 48. po świetnym powrocie Braxtona Berriosa.

21:22 – DOLPHINS PUNT: Miami rozpoczyna drugą połowę trzema setami. Dolphins mieliby pierwszą próbę po podaniu z Huntley do Waddle, ale Waddle upuścił piłkę. Tytani przejmują prowadzenie po 24 minutach po karnym zdobytym przez Tennessee po powrocie.

Drugi kwartał

Tytani 9, Delfiny 3

21:06 – GOAL Z ZIEMI TITANS: Tennessee zdobywa trzy punkty przed przerwą po rzucie z gry Folk z 47 jardów po upływie czasu. Świetne zakończenie od Rudolpha do Tylera Boyda to przygotowało. Do przerwy jest 9:3 Tennessee.

Duże połączenie z @Rudolph2Mason @boutdat_23 ustawić bramkę z gry!

: Oglądaj #TENvsMIA NA @ESPNNFL streamuj w NFL+ pic.twitter.com/D62qEfWo61

— Tytani z Tennessee (@Titans) 1 października 2024 r

20:57 – DOLPHINS PUNT: Kolejna trójka dla Miami, a oni odbijają piłkę. Tennessee przejmuje prowadzenie po 44.

20:52 – TITANS PUNT: Tennessee znowu nie mogło się zbyt dobrze rozegrać, a Dolphins przejmą kontrolę z 25 jardów.

20:47 – DOLPHINS PUNT: przez cały czas nie ma nic gotowego dla Delfinów, ponieważ idą trzy razy. Tytani przejmują kontrolę na własnej linii 34 jardów po ładnym powrocie Jha’Quana Jacksona

20:40 – TITANS PUNT: Tennessee raz przesunął łańcuchy, ale potem nie mógł już ruszyć niczym innym. Punt Ryana Stonehouse’a kończy się touchbackiem.

Tytani 6, Delfiny 3

20:34 – DOLPHINS FIELD CEL: Napęd Miami utknął tuż za czerwoną strefą, a Jason Sanders był dobry od 44, zmniejszając prowadzenie Tennessee o połowę.

Tytani 6, Delfiny 0

20:21 – CEL NA POLU TITANS: Rudolph jest przez cały czas w grze. Tennessee znalazł się w zasięgu rzutów z gry, a Folk wykorzystał 52 gole. Lloyd Cushenberry otrzymał kosztowną karę za zniweczenie ważnej akcji po podaniu. Jest 6:0 w Tennessee.

20:12 – DOLPHINS WYDAJE SIĘ PO UPADKACH: Dolphins ruszyli na czwartą i 1 pozycję w pobliżu pomocy, ale Tyreek Hill nie zdołał wybić się zza rogu, a Miami nie udało się przebić. Tytani przejmują kontrolę po własnych 47.

Nie tak szybko! @KennethMurray X @qdiggs6

: Oglądaj #TENvsMIA NA @ESPNNFL streamuj w NFL+ pic.twitter.com/xNXKWF5tEz

20:06 – CEL POLOWY TYTAŃSTW: Napęd Tytanów zatrzymuje się po kilku uzupełnieniach Rudolpha. Nick Folk trafia do kosza z gry z 53 jardów i Tytani obejmują prowadzenie 3:0.

Pierwsza kwarta

20:02 – Levis przez cały czas znajduje się na ławce rezerwowych w kasku, więc wygląda na to, iż może wrócić do gry. Pierwsza kwarta dobiegła końca, a Tytani na 30 jardach Miami zmierzyli się z trzecią i szóstą.

20:00 – Will Levis doznał kontuzji barku i jego powrót jest wątpliwy. Wygląda na to, iż doświadczył tego podczas poprzedniego nurkowania podczas pierwszego zejścia. Mason Rudolph wszedł do gry.

19:55 – DOLPHINS PUNT: Trzy punkty dla Dolphins. Harold Landry zakończył podróż po Miami workiem. Do rekordu wszechczasów ery Tytanów brakuje mu w tej chwili siedmiu worków.

19:50 – TITANS PUNT: Tennessee nie jest w stanie wykorzystać straty i zagrać trzema bramkami. Wyglądało na to, iż Levis miał dość w swojej trzeciej próbie, aby poruszyć łańcuchy, ale został wykluczony, a Tytani nie rzucili wyzwania. Miami przejmuje prowadzenie już po 13.

19:47 – FUMBLE DOLPHINÓW: Tyler Huntley rzucił piłkę do Tyreek Hill, ale odbierający nie był w stanie jej wciągnąć. Jednakże sędzia orzekł, iż było to podanie w tył, co oznaczało fumble i Titans odzyskali siły. Tytani przejmują władzę w wieku 36 lat.

19:40 – PRZECHWYTYWANIE Rzutów TITANS: Kolejny tydzień i kolejna strata Willa Levisa. Tytani w pierwszej akcji w meczu przeszli przez środek pola, ale Levis przechwycił piłkę do Emmanuela Ogbaha i zrujnował serię. Delfiny przejmują kontrolę w 38.

Will Levis INT do defensywnego liniowego pic.twitter.com/WAX87W0jPj

— Underdog NFL (@Underdog__NFL) 30 września 2024 r

19:32 – Dolphins wygrało losowanie i zostało odroczone. Tytani atakują pierwsi.

Gra wstępna

18:09 – Tytani i Delfiny wypuścili swoje nieaktywne istoty. Zgodnie z oczekiwaniami Jeffery Simmons, który miał wątpliwości, nie zagra w tym meczu. Amani Hooker i L’Jarius Sneed, obaj budzili wątpliwości, będą pasować.