Tylko jeden mógł się cieszyć. To oni wyszarpali play-iny
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Tylko jeden mógł się cieszyć. To oni wyszarpali play-iny
Szalony bój o play-in w Orlen Basket Lidze dla Tasomix Rosiek Stali Ostrów Wielkopolski. Przetrzebiony kontuzjami Górnik Zamek Książ Wałbrzych walczył dzielnie, ale na finiszu nie wytrzymał. "Stalówka" wygrała 86:74.
- Strona główna
- Koszykówka
- Tylko jeden mógł się cieszyć. To oni wyszarpali play-iny
Powiązane
Nie został choćby wybrany w drafcie. Teraz zarobi fortunę
18 godzin temu
Potężna wymiana w NBA! Gwiazdor zmienia klub
18 godzin temu
Mazowsze z podwójnym triumfem na OOM 3x3 Lubelskie 2026!
19 godzin temu
Wiadomo, gdzie zagra Jakub Szumert. "Ogromna duma"
1 dzień temu
Polecane
Dosyć tego!! Basta!! / Dobromir
52 minut temu
Policjanci zlikwidowali domową plantację marihuany
53 minut temu
Młodzi gniewni
57 minut temu
















