Tydzień 4. Rozgrywka: Wyniki na żywo i skróty Lions vs. Seahawks

1 tydzień temu

The Lwy z Detroit (2-1) i Seattle Seahawks (3-0) zamkną listę meczów czwartego tygodnia w „Monday Night Football”, walcząc na stadionie Ford Field w ramach jednego z dwóch konkursów rozgrywanych tego wieczoru.

Lions i Seahawks spotykali się ze sobą w każdym z trzech ostatnich sezonów, a Seattle w każdym z nich było lepsze od Detroit. Faktycznie, Seahawks pokonali Lions każdym z sześciu ostatnich spotkańi dziewięć z ostatnich 10.

Seattle świetnie rozpoczyna kampanię w 2024 r., ponieważ było jedną z pięciu niepokonanych drużyn wchodzących do 4. tygodnia. Teraz są jeden z trzech, który pozostał po niedzielnej akcji.

Tymczasem Lions wygrali dwa z trzech pierwszych konkursów w tym sezonie. Po zwycięstwie w pierwszym tygodniu Lions przegrali pojedynek w drugim tygodniu, a w trzecim tygodniu zapewnili sobie zwycięstwo nad Kardynałowie z Arizony.

Poniżej znajdziesz wyniki meczu „Monday Night Football” pomiędzy Lions i Seahawks, a poniżej znajdziesz nasze wyniki na żywo i aktualizacje.

Drugi kwartał

21:36 – SEAHAWKS NIESZCZĘŚLIWY FG: Seattle strzela z gry z 62 jardów, ale nie trafia. Wchodzimy w połowę z Lions prowadzącymi 21-7. Seattle przejmuje piłkę w pierwszej połowie.

21:30 – LIONS PUNT: Detroit daje Seahawks kolejną szansę na zdobycie punktów przed przerwą.

21:26 – SEAHAWKS PUNT: Upadek Metcalfa przy trzeciej próbie utrudnia grę Seattle w pobliżu pomocy. Lions przejmują prowadzenie już po 15 metrach po powrocie z pięciu jardów. Do końca drugiej połowy pozostała minuta.

Lwy 21, Seahawki 7

21:10 – TOUCHDOWN LIONS: Detroit odpowiada natychmiast po przyziemieniu Seahawks. Gibbs uderzył z jednego jarda po dziewięciu zagraniach i 70 jardach. Gibbs, LaPorta i St. Brown przyczynili się do zdobycia punktów.

Lwy 14, Seahawki 7

20:59 – TOUCHDOWN SEAHAWKS: Kenneth Walker uderza z jednego jarda, kończąc 11-sekundowe uderzenie z 70 jardów, które zostało podkreślone mocnym podaniem Geno Smitha do DK Metcalfa. Detroit również uratowało Seahawks, utrzymując się w defensywie przy trzeciej stracie wcześniej w podjeździe.

DK Metcalf o62,5 jarda #HazardXpic.twitter.com/yVSZH1U9yr

— Token Picks (@Token_Picks) 1 października 2024 r

Lwy 14, Seahawks 0

20:46 – TOUCHDOWN LIONS: Jahmyr Gibbs uderza z trzech jardów po tym, jak Goff uderza Brocka Wrighta po ukończeniu 10 jardów i Lions mają dwa punkty przewagi.

Jahmyr Gibbs dostaje swojego niszczyciela czołgów!

: #SEAvsDET na ABC
: Streamuj dalej #NFLPlus i ESPN+ pic.twitter.com/SUSbPThRuC

— NFL (@NFL) 1 października 2024 r

Pierwsza kwarta

20:38 – SEAHAWKS FUMBLE: DK Metcalf traci piłkę, próbując walczyć o dodatkowy dystans, a Lions odzyskują siły i odnotowują ogromny zwrot. Jack Campbell znokautował, a Carlton Davis powrócił do 14. bramki Seahawks. I tą grą zakończyliśmy pierwszą kwartę.

Jack Campbell uderza młotkiem, aby wymusić fumble na DK Metcalfie pic.twitter.com/6QgFd6Yt6q

— Nolan Bianchi (@nolanbianchi) 1 października 2024 r

Lwy 7, Seahawks 0

20:33 – TOUCHDOWN LIONS: Detroit znajduje zapłatę po 12 grach i 93 jardach. Większość pracy wykonali David Montgomery i Amon-Ra St. Brown, a znaczne zyski wnieśli Jahmyr Gibbs i Jameson Williams. Montgomery uderzył go na sześć.

Tym właśnie się zajmuje @montgomerdavid#SEAvsDET | ABC/ESPN+ pic.twitter.com/zuSUxihbf0

— Detroit Lions (@Lions) 1 października 2024 r

20:22 – SEAHAWKS PUNT: DK Metcalf absurdalnie złapał piłkę, aby rozpocząć jazdę, ale potem Seattle utknęło w martwym punkcie. Lwy przejmują władzę samodzielnie 7.

DK METCALF STUKNIĘCIE U PĘDU pic.twitter.com/eG72qqLpOW

— PFF (@PFF) 1 października 2024 r

20:18 – LIONS PUNT: Detroit w swojej pierwszej przejażdżce wygrywa trzy razy. Jared Goff został zwolniony po trzeciej próbie i stracił mnóstwo jardów. Seahawks przejmą prowadzenie mając 23 punkty po karnym nałożonym na Seattle po powrocie.

Gra wstępna

20:14 – Lions wygrali losowanie i zdecydowali się przyjąć. Wyruszmy z tym programem w trasę!

18:49 – Nieaktywni gracze odpadli, a na liście znajduje się obrońca Lions Brian Branch. Branch pojawił się w raporcie dotyczącym kontuzji w weekend z powodu choroby i nie pojawi się w poniedziałek wieczorem. Jedynym zawodnikiem, który budził wątpliwości w drużynie Lions, jest aktywny obrońca Ennis Rakestraw.

The #Krzyże ogłosić ich nieaktywnych. pic.twitter.com/zwhhp4qYcD

— Eric Woodyard (@E_Woodyard) 30 września 2024 r

Zespół Seahawks miał także jednego zawodnika w składzie linebackera Jerome’a Bakera, który budzi wątpliwości, i jest on nieaktywny w meczu z Detroit.

Dzisiejszy @Seahawks nieaktywni: pic.twitter.com/ewutNMu1E6

— Seahawks PR (@seahawksPR) 30 września 2024 r

Godzina rozpoczęcia meczu Lions vs. Seahawks

• Data: Poniedziałek, 30 września
  • Czas: 20:15 czasu wschodniego

Na jakim kanale jest mecz Lions vs. Seahawks?

• kanał telewizyjny: ABC
  • Transmisja na żywo: NFL+ (tylko lokalnie) | Fubo

Mecz Lions vs. Seahawks będzie transmitowany na żywo w stacji ABC, a rozmowy będzie prowadzić legendarny duet Joe Buck i Troy Aikman.