Trzykrotny mistrz Polski opuszcza Lecha. Zaskakujący komunikat z Poznania
1 dzień temu
Zdjęcie: Antonio Milić i Joel Pereira z Lecha Poznań w białych strojach na murawie po meczu, w tle kibice na trybunach.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Trzykrotny mistrz Polski opuszcza Lecha. Zaskakujący komunikat z Poznania
Powiązane
Spora kontrowersja. VAR popełnił błąd?
40 minut temu
Okropna kontuzja. Udzielali mu pierwszej pomocy
1 godzina temu
Obłędny dorobek. Leo Messi idzie po kolejny rekord
1 godzina temu
Polecane
Plac Artystów stał się ringiem
1 godzina temu
Metro ogłasza jesienną trasę
1 godzina temu
Tropikalny upał nie odstraszył uczestników cross triathlonu
1 godzina temu


















