"To nie było fair". Tak chcieli zagrać Zmarzlikowi na nosie, trener kadry ujawnia

1 miesiąc temu
Zdjęcie: To nie było fair. Tak chcieli wykiwać Bartosza Zmarzlika w Grand Prix Niemiec w Landshut.


Kacper Woryna wygrał, Bartosz Zmarzlik był trzeci. Inauguracja Grand Prix na żużlu w niemieckim Landshut była niezwykle udana dla Polaków. - Jak tak dalej pójdzie, to będzie z czego wybierać na finał DPŚ na PGE Narodowym - mówi trener kadry Stanisław Chomski, który był z polskimi zawodnikami i zdradza, co działo się za kulisami i co zrobił Zmarzlik przed finałem.
Idź do oryginalnego materiału