Dyrektor Orła Łódź mówi o swoim odejściu: Zmęczył mnie ciągły pesymizm

2 godzin temu
Zdjęcie: Dyrektor Orła Łódź mówi o swoim odejściu: Zmęczył mnie ciągły pesymizm


- W Orle przeszkadzał mi wszechobecny pesymizm, budowanie narracji, iż wszystko jest złe albo niewystarczające. Na dłuższą metę nie da się funkcjonować w takiej atmosferze - mówi o swoim odejściu z H.Skrzydlewska Orła Jan Konikiewicz.
Idź do oryginalnego materiału