Dyrektor Orła Łódź mówi o swoim odejściu: Zmęczył mnie ciągły pesymizm
Zdjęcie: Dyrektor Orła Łódź mówi o swoim odejściu: Zmęczył mnie ciągły pesymizm
- W Orle przeszkadzał mi wszechobecny pesymizm, budowanie narracji, iż wszystko jest złe albo niewystarczające. Na dłuższą metę nie da się funkcjonować w takiej atmosferze - mówi o swoim odejściu z H.Skrzydlewska Orła Jan Konikiewicz.

2 godzin temu















