Żużel. Z dna na sam szczyt. Krawczyk znów błyszczał na ostrowskim torze
Zdjęcie: Żużel. Z dna na sam szczyt. Krawczyk znów błyszczał na ostrowskim torze
Jakub Krawczyk zdobył 11 punktów i bonus w niedzielnym starciu przeciwko Cellfast Wilkom. Na pochwały jednak zasługuje tak naprawdę cała drużyna Moonfin Magnus. Ostatecznie ostrowianie pokonali na swoim torze Krośnian 54:36.

1 godzina temu












