Żużel. Z dna na sam szczyt. Krawczyk znów błyszczał na ostrowskim torze

1 godzina temu
Zdjęcie: Żużel. Z dna na sam szczyt. Krawczyk znów błyszczał na ostrowskim torze


Jakub Krawczyk zdobył 11 punktów i bonus w niedzielnym starciu przeciwko Cellfast Wilkom. Na pochwały jednak zasługuje tak naprawdę cała drużyna Moonfin Magnus. Ostatecznie ostrowianie pokonali na swoim torze Krośnian 54:36.
Idź do oryginalnego materiału