Z całym szacunkiem do Korony Kielce, ale nie rozumiem decyzji Hellebranda
1 godzina temu
Zdjęcie: Patrik Hellebrand
Nic, tylko zrobić popcorn i przyglądać się całej sytuacji, bo w naszym futbolu robi się coraz ciekawiej — pisze Kamil Kosowski w komentarzu z cyklu "Trafił Kosa na piłkę".
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- Z całym szacunkiem do Korony Kielce, ale nie rozumiem decyzji Hellebranda
Powiązane
Żużel. 17-latek został kapitanem zespołu. "Spalił się"
1 godzina temu
Dominik poznał znajomego maradony! #shorts
1 godzina temu
Aż 47 goli różnicy. Niespotykany wynik w meczu Polaków
1 godzina temu
Od piekła do podium. Drugie miejsce Polaka w USA
2 godzin temu
















