Podwójny mistrz topowej polskiej organizacji MMA, Szymon Kołecki jest gotowy na powrót do federacji KSW. Jego trener wskazał już dwa cele do obrania. Szymon Kołecki od dłuższego czasu pozostaje jednym z najgorętszych nazwisk na polskim rynku MMA. Były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów w ostatnich latach konsekwentnie budował swoją pozycję jako zawodnik, który przez cały czas może namieszać na najwyższym poziomie. Ponadto, w tym roku Kołecki dopisał do swojego dorobku bardzo ważne zwycięstwo, pokonując Stuarta Austina i zostając podwójnym mistrzem Babilon MMA.