Kolejny były zawodnik KSW podpisuje kontrakt z UFC. Debiut już w wakacje

2 godzin temu
Następny zawodnik, który ma za sobą w przeszłości start w organizacji KSW dopiął swego i spełni marzenie. Milos Janicic, bo o nim mowa podpisał kontrakt z największą organizacją na świecie. Do debiutu dojdzie już niedługo. O tym, iż ''Cobra'' trafi do UFC mówiło się już od jakiegoś czasu. 29-latek dopiął swego i będzie miał szansę pokazać swoje umiejętności w amerykańskim gigancie. Milos podpisał kontrakt po ośmiu zwycięstwach z rzędu - w tym wszystkie kończył przed czasem. Swojej ostatniej przegranej doznał co interesujące właśnie w swoim jedynym występie w organizacji KSW.
Idź do oryginalnego materiału