Jeden z najlepszych pięściarzy naszego kraju zawalczy niedługo po raz kolejny na gali MMA. Kamil Łaszczyk niebawem wraca do klatki! Kamil „Szczurek” Łaszczyk niebawem ponownie pojawi się w klatce. Organizacja MMA Attack oficjalnie ogłosiła, iż doświadczony pięściarz zasili kartę walk gali MMA Attack 7, która odbędzie się 25 września 2026 roku w Będzin Arenie. Dla Łaszczyka będzie to drugi występ pod szyldem tej federacji i jednocześnie szansa na odbudowanie się po ostatniej porażce. Łaszczyk przez lata był kojarzony przede wszystkim z zawodowym boksem.