Status piłkarski Noaha Fanta w poniedziałkowy wieczór: najnowsze aktualizacje

1 dzień temu

Gdy Seattle próbowało pokonać deficyt do przerwy 21-7 i pozostać niepokonanym w tym sezonie, jedna z jego ofensywnych broni ucichła podczas akcji zespołu na początku 4. tygodnia.

W poniedziałkowym meczu Seahawks z Lions, w którym ostatecznie przegrali 42:29, nazwisko TE Noaha Fanta nie było zbyt często wymieniane na początku zawodów, ponieważ nie był on zaangażowany w ofensywny plan gry swojej drużyny.

Początkowo wydawało się, iż Fant walczy z kontuzją na ławce rezerwowych, co jeszcze bardziej podważa jego status w meczu z Detroit.

Oto, co warto wiedzieć o występie Fanta w meczu z Lions w 4. tygodniu oraz wszelkie aktualizacje dotyczące kontuzji w końcówce meczu.

Siedziba NFL: Wyniki NFL na żywo | Zaktualizowane rankingi NFL | Pełny harmonogram NFL

Czy Noah Fant grał z Lions w tygodniu 4?

Fant grał przeciwko Lions w 4. tygodniu. Jednak w pierwszej połowie nie zanotował przyjęcia od QB Geno Smitha, zanim pozornie doznał drobnej kontuzji.

Smith wykonał 17 podań w pierwszych dwóch kwartach meczu z Detroit, ale podania te podzielili się między DK Metcalfa, Zacha Charbonneta, Jaxona Smitha-Njigbę, Tylera Locketta, Jake’a Bobo, Kennetha Walkera III i Pharoaha Browna.

W pierwszych trzech meczach sezonu Fant zaliczył łącznie dziewięć przyjęć na odległość 85 jardów. Nie znalazł jeszcze strefy końcowej w 2024 roku.

Jednak po spokojnej pierwszej połowie Fant wrócił na boisko w trzeciej kwarcie i zanotował 16-jardowe złapanie, dzięki czemu znalazł się na szachownicy. W meczu z Detroit zdobył dwa złapania na odległość 26 jardów, ale Seahawks po raz pierwszy przegrali w 2024 roku.

RANKINGI FANTAZJI TYGODNIA 5
QB | RB | WR | TE | D/ST | Kickery

Aktualne informacje o kontuzjach Noaha Fanta

W drugiej kwarcie pojedynku Seahawks vs. Lions Fantowi udało się uzyskać pomoc medyczną na uboczu. Wyglądało na to, iż Fant doznał kontuzji ręki lub barku, ale nie podano dalszych informacji na temat stanu jego kontuzji przed przerwą.

Usuwając na razie wszelkie obawy, Fant wrócił na boisko w drugiej połowie i złapał piłkę z 16 jardów po zdobyciu bramki przez Seahawks. Pozostał na boisku do końca zawodów.

Czas, w którym Fant musiał szukać pomocy medycznej na ławce rezerwowych, wydawał się krótki po jego powrocie do gry w drugiej połowie, ale warto monitorować jego sytuację, gdy Seahawks przygotowują się do meczu z Giants, który odbędzie się w piątym tygodniu.