Rozgrywka w MLS: Załoga Columbus walczy z Interem Miami o chwałę

1 dzień temu

Lionel Messi i Inter Miami po raz pierwszy przyglądają się, jak mógłby wyglądać potencjalny mecz o tytuł MLS, gdy Herons udają się na spotkanie z Columbus Crew w środowy wieczór.

Ponieważ do końca sezonu zasadniczego pozostało jeszcze tylko kilka meczów, obie drużyny przygotowują się do nadchodzących play-offów, które rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Inter Miami prowadzi w tabeli Supporters’ Shield i może dzisiaj dzięki zwycięstwu zapewnić sobie koronę sezonu zasadniczego, ale wciąż jest nowy w rozgrywkach posezonowych MLS, ponieważ wcześniej tylko dwukrotnie przechodził do play-offów i nigdy nie przeszedł dalej niż pierwsza runda.

Tymczasem The Crew musi wygrać, aby podtrzymać swoje nikłe nadzieje na Tarczę Kibiców, wiedząc jednak, iż jako obrońcy tytułu mistrza ligi przez cały czas będą uważani za silnych pretendentów do powtórzenia.

The Jugo Mobile śledzi na żywo mecz Columbus Crew vs. Inter Miami, na bieżąco dostarczając aktualizacje wyników, komentarze i skróty.

Najnowsze aktualizacje na żywo | Wiadomości o drużynie i składy

Wynik meczu Columbus Crew – Inter Miami na żywo

Wynik (1H) Strzelcy bramek
Załoga Kolumba 0
Inter Miami 0

Początek: 19:57 ET / 16:57 PT
Lokalizacja: Pole Lower.com (Columbus, Ohio)
Sędzia: Drew Fischer

Wyjściowe składy:

Załoga Kolumba (3-4-3, od prawej do lewej): 28. Schulte (GK) — 31. Moreira, 4. Camacho, 18. Amundsen — 23. Farsi, 20. Matan, 6. Nagbe, 27. Arfsten — 9. C. Hernandez, 17. C. Ramirez, 10. Rossi .

Inter Miami (3-5-2, od prawej do lewej): 1. Callender (GK) — 32. Allen, 5. Busquets, 17. Fray — 57. Weigandt, 20. D. Gomez, 42. Bright, 56. Redondo, 18. Alba — 10. Messi, 9. Suarez.

14. minuta: Inter Miami poradził sobie z presją Columbusa na początku meczu i teraz sam kilka razy zdołał awansować. Gra dalej.

8. minuta: Chance, Columbus Crew! Cucho Hernandez wrzuca piłkę do siatki z niezwykle ostrego kąta, powodując, iż na boisku Lower.com Field rozległy się krzyki i gwizdki, jakby padł gol, ale flaga była na spalonym! Powtórka pokazuje, iż to słuszna decyzja, ponieważ gwiazda ekipy pochylała się tuż nad ramieniem Iana Fraya.

Co zabawne, boisko było pokryte żółtym dymem, ponieważ sekcja kibiców gospodarzy nie była w stanie powstrzymać ognia!

5 minuta: Przez pierwsze pięć minut Inter Miami desperacko próbował grać na własnej połowie, a Columbus Crew wywierał niezwykle wysoki nacisk, co utrudniało życie. Nie przełożyło się to jeszcze na wysoką rotację, ale Herons nie spisali się imponująco, gdy próbowali posiadać piłkę w nerwowym miejscu.

Rozpoczęcie: realizowane są w Columbus! Tytuł mistrza MLS w okresie zasadniczym jest na szali, a kampania zbliża się do końca! Lionel Messi nie grał w żadnym z poprzednich spotkań pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie, więc swoją szansę dostanie dzisiaj.

Columbus Crew vs. Inter Miami: komentarze przed meczem, analizy i więcej

15 minut do rozpoczęcia: Główny trener Interu Miami, Tata Martino, mówi, iż „konsekwentna postawa przez 90 minut” będzie dziś kluczem do zdobycia Tarczy Kibiców. Mówi, iż chce, aby Herons zagrali nieco bardziej klinicznie pod bramką i powinni wyjść na prowadzenie. Zaufanie gości!

Tata Martino o tym, do czego to zajmie @InterMiamiCF aby dziś wieczorem zdobyć Tarczę Kibiców.

— Major League Soccer (@MLS) 2 października 2024 r

30 minut do rozpoczęcia: Oprócz Tarczy Kibiców dziś wieczorem Inter Miami liczy się jeszcze coś innego. Muszą wygrać, aby zachować nadzieję na ustanowienie rekordu punktowego w okresie zasadniczym MLS. Kilka tygodni temu wydawało się, iż ustanowią nowy rekord, ale po kilku ostatnich wpadkach stało się to znacznie trudniejszym zadaniem.

Inter Miami traci osiem punktów do rekordu 73 punktów ustanowionego przez rewolucję w Nowej Anglii w 2021 roku, co oznacza, iż ​​na trzy mecze przed końcem muszą wygrać, aby napisać na nowo księgi historii.

45 minut do rozpoczęcia: jeżeli Inter Miami odniesie dziś zwycięstwo, Lionel Messi zdobędzie 46. główne trofeum w swojej znakomitej karierze.

Dla fanów, którzy dopiero zaczynają przygodę z Major League Soccer, mamy wyjaśnienie, czym jest Tarcza Kibiców, co oznacza dla Inter Miami i czym różni się od Pucharu MLS.

1 godzina do rozpoczęcia: Są już wyjściowe składy na ten mecz, a także Lionel Messi JEST znalazł się w Inter Miami XI, pomimo myśli, iż potencjalnie mógłby być wypoczęty.

Dla głównego trenera Crew, Wilfrieda Nancy, jedyną zmianą w oczekiwanym składzie jest odejście Jacena Russella-Rowe’a i zastąpienie go przez Christiana Ramireza z przodu.

1 godzina 15 minut na kopnięcie: Biorąc pod uwagę stawkę, wielu bystrych ludzi z MLS uważa ten mecz za najważniejszy mecz sezonu regularnego w historii ligi. Czy zgadzasz się? jeżeli nie, co jest większe? Trudno o większą intensywność niż dwie drużyny – broniący się mistrzowie i jedna z najlepszym graczem wszechczasów – walczące o tytuł w okresie zasadniczym na trzy mecze przed końcem!

Coś, o czym myślałem dziś rano…

Na stawkach. O mocy gwiazd. Na menedżerach. Na dziedzictwie. NA _________.

Jest #CLBvMIA największy @MLS mecz w okresie zasadniczym kiedykolwiek?

(Proszę, powiedz mi, co Twoim zdaniem jest większe!) pic.twitter.com/qdQZIWqwSk

— Andrew Wiebe (@andrew_wiebe) 2 października 2024 r

1 godzina 30 minut na kopnięcie: Inter Miami znajduje się w tym sezonie na pierwszych stronach gazet, w centrum uwagi i w wielu rozmowach, a dzięki swojemu miejscu na szczycie tabeli odkupił tę uwagę, ale w tej chwili nie jest w najlepszej formie. Zespół Columbus Crew nie chciałby niczego bardziej, niż przypomnieć widzom MLS, kto jest obrońcą tytułu, a kto przez cały czas jest faworytem do wygrania Pucharu MLS.

Nasz dom. Nasze zasady pic.twitter.com/JqyJizowSd

— Załoga (@ColumbusCrew) 2 października 2024 r

1 godzina 45 minut na kopnięcie: Stawka dzisiejszego meczu jest jasna dla Interu Miami – zwycięstwo i Tarcza Kibiców zabezpieczone.

Droga Columbus Crew do tytułu mistrza MLS w okresie zasadniczym jest nieco niejasna, ale zaczyna się od uniknięcia dzisiejszej porażki. Najprawdopodobniej zwycięstwo jest konieczne, aby matematyka miała sens. Mają jeszcze mecz do rozegrania, więc zwycięstwo przybliży ich do pięciu punktów na trzy mecze przed końcem, co stanowi rozsądną różnicę do odrobienia.

2 godziny do rozpoczęcia: Po opuszczeniu wrześniowych eliminacji do Mistrzostw Świata Lionel Messi został powołany z powrotem do reprezentacji Argentyny na mecze w tym miesiącu!

#WybierzBurmistrza Lista rozmów para los najbliższych encuentros encuentros ante Venezuela y Bolivia, korespondenci a la Fecha FIFA de Eliminatorias. pic.twitter.com/4XKJJ5BRX0

— Selección Argentina (@Argentyna) 2 października 2024 r

Godzina rozpoczęcia meczu Columbus Crew z Interem Miami

Mecz sezonu zasadniczego MLS rozpoczyna się na Lower.com Field w środę, 2 października o 19:45 czasu lokalnego w Columbus w stanie Ohio. Oto jak ten czas przekłada się na niektóre główne terytoria na całym świecie:

Data Czas rozpoczęcia
USA/Kanada środa, 2 października 19:45 czasu wschodniego
USA/Kanada środa, 2 października 16:45 czasu polskiego
Wielka Brytania Czw., 3 października 12:45 czasu BST
Australia Czw., 3 października 9:45 czasu wschodniego
Indie Czw., 3 października 5:15 czasu wschodniego

Trener Columbus, Wilfried Nancy, przez większą część sezonu cieszy się wyjątkową dostępnością swojego składu, mając jedynie rezerwowego bramkarza Evana Busha jedyna długoterminowa nieobecność przez większą część roku.

Defensywny pomocnik Seana Zawadzkiego opuścił każdy z dwóch ostatnich meczów z powodu kontuzji żebra i dzisiaj może przegapić ponownie, ale poza tym są w świetnej formie w obliczu zbliżających się play-offów.

Początkowy skład Columbus Crew (3-4-3): Schulte (GK) – Moreira, Camacho, Amundsen – Farsi, Matan, Nagbe, Arfsten – C. Hernandez, C. Ramirez, Rossi.

Subwoofery Columbus Crew (9): Hagen (GK), Herrera, Yeboah, Cheberko, DeJ. Jones, A. Jackson, Der. Jones, Chambost, Russell-Rowe.

Linia obrony Taty Martino zbliża się do punktu krytycznego w obliczu zbliżających się play-offów. Tomasza Avilesa zostaje zawieszony za otrzymanie kolejnej żółtej kartki w ostatnim meczu przeciwko Charlotte FC Nicolas Freire pauzuje przez rok z powodu rozdarcia ACL i Davida Martineza kontynuuje rehabilitację po kontuzji pachwiny. Serhij Krywcow, Noaha AllenaLub Iana Fraya prawdopodobnie wejdą na pozycję środkowego obrońcy Sergio Busquetsa.

Na szczęście Lionela Messiego jest gotowy do biegu rozciągającego i zaczyna pomimo cotygodniowej możliwości odpoczynku przed play-offami. Facundo Farias pozostaje na boisku z podartą listą ACL i Leona Alfonsa jeszcze nie wrócił po kontuzji pachwiny. Matias Rojas powrócił po kontuzji kostki i powinien zacząć od ataku.

Na dzisiaj Juliana Gressela odpoczywa w środku pola, zastąpił go Yannicka Brighta.

Wyjściowy skład Interu Miami (3-5-2): Callender (GK) – Allen, Busquets, Fray – Weigandt, D. Gomez, Bright, Redondo, Alba – Messi, Suarez.

Rezerwowi Interu Miami (9): Ustari (GK), Negri, Kryvtsov, Gressell, Cremaschi, D. Ruiz, Taylor, Rojas, Campana.