Raport wypożyczeń: Debiut Jakuba Myszora

rakow.com 2 tygodni temu

Jak co tydzień sprawdzamy, jak w weekendowej kolejce poradzili sobie piłkarze Rakowa przebywający na wypożyczeniach do innych zespołów.

W poniedziałek odbyło się spotkanie GKS-u Tychy z Ruchem Chorzów w rozgrywkach 1 Ligi. W barwach drużyny gości zadebiutował Jakub Myszor. Wystąpił w wyjściowym składzie i zmuszony został opuścić boisko w 25. minucie z powodu urazu oka. Chorzowianie wygrali ten mecz, 1:0.

Na drugoligowych boiskach rozegrano dwa mecze z udziałem naszych piłkarzy na wypożyczeniach. W piątek KKS 1925 Kalisz z Mateuszem Andruszko przegrał na wyjeździe z Resovią (0:2). Nasz zawodnik grał do 82. minuty i obejrzał żółtą kartkę. W niedzielę natomiast Wisła Puławy z Łukaszem Kabajem w składzie pokonała Świt Szczecin (2:0). Łukasz pojawił się na boisku w 73. minucie i obejrzał żółtą kartkę.