Raport wypożyczeń: Czyste konto Jakuba Mądrzyka

rakow.com 2 tygodni temu

Jak co tydzień podsumowujemy w pigułce występy naszych zawodników przebywających na wypożyczeniu do innych klubów.

W rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy, Stal Mielec pokonała w niedzielę Motor Lublin, 1:0. Czyste konto w tym spotkaniu zachował Jakub Mądrzyk, który stanął między słupkami klubu z Podkarpacia.

W 1 Lidze, Ruch Chorzów musiał na wyjeździe uznać wyższość Miedzi Legnica (0:3). W niedzielnym meczu w barwach Niebieskich zagrał Jakub Myszor, który wszedł na boisko w 62. minucie. Tego samego dnia, GKS Tychy zremisował u siebie ze Stalą Stalowa Wola, 0:0. W wyjściowym składzie tyszan znalazł się Tobiasz Kubik, który opuścił boisko w 70. minucie.

Na trzecim szczeblu rozgrywkowym, w środę doszło do odrabiania ligowych zaległości przez GKS Jastrzębie i Wisłę Puławy. Górą w tym starciu byli goście (2:1). W barwach GKS-u od 64. minuty występował Kacper Masiak (obejrzał żółtą kartkę), a pełne spotkanie w drużynie z Puław zanotował Łukasz Kabaj. W sobotę puławianie przyjechali do Częstochowy, by zmierzyć się ze Skrą. W tym meczu zwyciężyli gospodarze (2:1), a po obu stronach ponownie zobaczyliśmy po jednym piłkarzu wypożyczonym z Rakowa. Zarówno Oliwier Kucharyczyk (Skra), jak i wspomniany wcześniej Kabaj (Wisła) wystąpili od pierwszego do ostatniego gwizdka. Również w sobotę swój mecz rozgrywał KKS 1925 Kalisz, który pokonał u siebie rezerwy Zagłębia Lubin, 2:1. W pierwszej połowie w zespole gospodarzy zagrał Mateusz Andruszko, który obejrzał żółtą kartkę.

W niedzielę Zemplín Michalovce przegrał na wyjeździe z FK Železiarne Podbrezová w rozgrywkach Nike Ligi, 1:4. Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził Muhamed Šahinović. Kacper Masiak natomiast nie wystąpił w spotkaniu GKS-u Jastrzębie z Chojniczanką Chojnice, w którym padł remis, 1:1.