Polscy siatkarze zagrają w domu. Rywale skazani na porażkę
Zdjęcie: Polscy siatkarze zagrają w domu. Rywale skazani na porażkę
W ramach drugiego tygodnia Ligi Narodów reprezentacja Polski siatkarzy będzie rywalizować w Gliwicach. Na dzień dobry Biało-Czerwoni zmierzą się z Belgią, z którą... przegrali tylko pierwszy mecz w 2007 roku.

2 godzin temu









![Skrzaty Atlety Ostrołęka na podium! Udany start w Mazowieckim Wieloboju Atletycznym [ZDJĘCIA]](https://sport.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/bb.jpg)


![UKS Clan Ostrołęka. Medale Zosi i Zuzi na Mistrzostwach Mazowsza U14 [ZDJĘCIA]](https://sport.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/20062026_zizz.jpg)



