Patryk Kaczmarczyk pokazał, jak świętuje mistrz. Tak uczcił obronę pasa KSW

1 godzina temu
Patryk Kaczmarczyk świętuje obronę mistrzowskiego pasa Federacji KSW. Zawodnik z Radomia ma za sobą bardzo udany weekend, który zwieńczył relaksem w iście mistrzowskim stylu. "Książę Radomia", bo taki pseudonim zawodniczy nosi Patryk Kaczmarczyk udanie obronił mistrzowski pas kategorii piórkowej podczas gali XTB KSW 119, która odbyła się w Radomiu. W walce wieczoru Radomianin zmierzył się z Leo Brichtą i po raz pierwszy stanął do obrony tytułu zdobytego po objęciu tronu dywizji piórkowej. Przed własną publicznością Polak po raz kolejny udowodnił, iż należy do ścisłej czołówki organizacji KSW.
Idź do oryginalnego materiału