Patryk Kaczmarczyk świętuje obronę mistrzowskiego pasa Federacji KSW. Zawodnik z Radomia ma za sobą bardzo udany weekend, który zwieńczył relaksem w iście mistrzowskim stylu. "Książę Radomia", bo taki pseudonim zawodniczy nosi Patryk Kaczmarczyk udanie obronił mistrzowski pas kategorii piórkowej podczas gali XTB KSW 119, która odbyła się w Radomiu. W walce wieczoru Radomianin zmierzył się z Leo Brichtą i po raz pierwszy stanął do obrony tytułu zdobytego po objęciu tronu dywizji piórkowej. Przed własną publicznością Polak po raz kolejny udowodnił, iż należy do ścisłej czołówki organizacji KSW.