Nie chciał grać w I lidze. Kolejny piłkarz odchodzi z Lechii

3 godzin temu
Zdjęcie: Nie chciał grać w I lidze. Kolejny piłkarz odchodzi z Lechii


Matus Vojtko jest kolejny piłkarzem, który odchodzi z Lechii Gdańsk. Słowak złożył stosowny wniosek po spadku z Ekstraklasy.
Idź do oryginalnego materiału