Marcin Janicki ponownie prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej

3 godzin temu
Podczas Walnego Zgromadzenia Wyborczego Pierwszej Ligi Piłkarskiej na nową kadencję wybrani zostali dotychczasowy prezes Marcin Janicki oraz wiceprezes Tomasz Brusiło.
Idź do oryginalnego materiału