Liga Narodów: Włochy marnują dwubramkowe prowadzenie nad Belgią po wyrzuceniu Pellegriniego Liga Narodów

biegowelove.pl 3 godzin temu

Włochy Zremisowali 2:2 z Belgia Po wyrzuceniu Lorenzo Pellegriniego stracili prowadzenie 2:0, ale utrzymali prowadzenie w grupie A2 Ligi Narodów. Włosi prowadzą w tabeli z siedmioma punktami, tracąc jeden punkt do lidera Francja Kto wygrał Izrael 4-1 z Belgią na trzecim miejscu z czterema bramkami.

Na Stadionie Olimpijskim Włochy strzeliły głównego gola już w pierwszej minucie, gdy skrzydłowy Federico Di Marco posłał niskie dośrodkowanie w pole karne, a belgijski bramkarz Quinn Casteels obronił pierwszy strzał Andrei Cambiasso, który podążył za piłką do siatki.

Włochy podwoiły prowadzenie w 24. minucie, kiedy Di Marco posłał piłkę bezpośrednio przez boisko do Cambiasso, któremu Castiles uniemożliwił zdobycie drugiego gola, po czym napastnik Matteo Retegui uderzył luźną piłkę.

Zespół trenera Luciano Spallettiego był już w dobrej formie, dopóki pomocnik Pellegrini nie został wyrzucony z boiska za uderzenie belgijskiego obrońcy Arthura Thiatiego pod koniec pierwszej połowy po ocenie przez sędziego asystenta wideo. Czerwona kartka zelektryzowała Belgów, którzy natychmiast zareagowali po strzale Maxime’a De Cuypera, który po sprytnym rzucie wolnym zmniejszył o połowę stratę podkręconym strzałem zza pola karnego.

„Są wydarzenia, które zmieniają przebieg meczów” – powiedział Spalletti, odnosząc się do czerwonej kartki. Belgia dobrze rozpoczęła drugą połowę i wyrównała w 61. minucie, kiedy Leandro Trossard strzelił gola z bliskiej odległości po główce Wouta Weissa.

Belgia, bez kontuzjowanego kapitana Kevina De Bruyne i napastnika Romelu Lukaku, w poniedziałek stanie w obliczu decydującej konfrontacji z Francją, kiedy Włochy zmierzą się z Izraelem.

Thiat powiedział, iż Belgia wciąż ma szanse zakończyć sezon na pierwszym i drugim miejscu i zakwalifikować się do ćwierćfinału Europejskiej Ligi Narodów. Powinniśmy byli wygrać 10 do 11, ale tego nie zrobiliśmy, ale zrobiliśmy to [key] Mecz z Francją już teraz.

Christopher Nkunku świętował swój powrót do… Francja Zespół strzelił gola w wygranym 4:1 meczu Izrael Na przykład w Lidze Narodów Zespół francuski Bliżej Włoch. Pierwszy gol Nkunku dla Francji, prawie 10 miesięcy po jego ostatnim meczu międzynarodowym, pomógł Francji zdobyć sześć punktów w trzech meczach.

Napastnik Chelsea strzelił gola w połowie pierwszej połowy po tym, jak Omri Gandelman anulował wczesne prowadzenie Eduardo Camavingi, a Matteo Guendouzi i Bradley Barkola przypieczętowali zwycięstwo w ostatnich minutach.

Francja nie miała swojego głównego kapitana, Kyliana Mbappé, który opuścił poniedziałkowe mecze wyjazdowe z Izraelem i Belgią, będąc gotowym do gry w Realu Madryt.

„Zawsze miło jest wygrywać. Atmosfera wokół drużyny nie jest do końca przyjemna” – powiedział trener Didier Deschamps, odnosząc się do krytyki, z jaką spotkał się Mbappe za jego nieobecność na meczach i słaby występ przeciwko Włochom w zeszłym miesiącu.

„Nie jest idealnie, jesteśmy w okresie przejściowym, ale jest kilka dobrych rzeczy w przypadku zawodników, którzy mają cechy, a teraz muszą zostać potwierdzeni”.

Gdy Grecja zaskoczyła Anglię na Wembley w drugim secie, Robbie Brady i Liam Scales uratowali Nathana Collinsa przed rumieńcem. the Republika Irlandii Walcz, aby odnieść zwycięstwo w Finlandia. Obrońca Preston, Brady, strzelił zwycięskiego gola w 88. minucie i zapewnił sobie zwycięstwo 2:1 na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach po tym, jak Liam Scales swoim pierwszym golem w reprezentacji zniweczył prowadzenie Joela Pohjanpalu w pierwszej połowie.

Pomiń poprzednią promocję newslettera

Zarejestruj się Codzienna piłka nożna

Rozpocznij wieczór od spojrzenia na świat piłki nożnej w wydaniu The Guardian

Informacja o ochronie prywatności: Biuletyny mogą zawierać informacje o organizacjach charytatywnych, reklamach internetowych i treściach sponsorowanych przez osoby trzecie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Używamy Google reCaptcha w celu ochrony naszej witryny internetowej i Google polityka prywatności I Warunki świadczenia usług Awansuje.

Po promocji biuletynu

Nikt nie czułby się bardziej niekomfortowo po interwencji irlandzkich zawodników niż kapitan reprezentacji Irlandii Collins, który popełnił ogromny błąd, podając piłkę napastnikowi Wenecji Pohjanpalu. Dla trenera Irlandii Heimira Hallgrimssona, którego panowanie rozpoczęło się w zeszłym miesiącu od kolejnych porażek z Anglią i Grecją, pierwsze zwycięstwo byłoby mile widzianym wzmocnieniem.

Gospodarze objęli prowadzenie w 17. minucie, kiedy Collins niefortunnie pozostawił bramkarza Caoimhina Kellehera podaniem w tył, a Pohjanpalo z łatwością rzucił się na bramkarza.

W 57. minucie Irlandczycy otrzymali rzut wolny po tym, jak Chidozie Ogbeni wybił piłkę przez Tobi Keskinena. Brady podkręcił piłkę z rzutu wolnego w dalszy słupek, a Skiles minął obrońcę Arto Houskonena i poprowadził Lukasa Hradecky’ego do wyrównania. Rezerwowy Benjamin Kallman mógł zapewnić Finlandii zwycięstwo po strzale głową po rzucie wolnym Robina Loeda w 87. minucie, ale Brady zmarnował kilka sekund później, gdy kontrolował dośrodkowanie Vesti Eboseli i trafił w siatkę.

W grupie B3 Erling Haaland strzelił dwa gole i objął prowadzenie Norwegia W przeszłości 3-0 Słoweniapo obu stronach bramki Alexandra Sorlotha Atletico Madryt. Austria zmiażdżyć Kazachstan W drugim meczu grupowym 4:0.

Erling Haaland świętuje wraz z kolegami z drużyny bramkę w wygranym 3:0 meczu Norwegii ze Słowenią. Zdjęcie: Frederik Varfjeel/AP

Macedonia Północna Udało mu się wygrać 3:0 w grupie C4 na wyjeździe Łotwaktórego kulminacją był strzał Elif Elmas w doliczonym czasie gry. Prowadzą trzema punktami po tym, jak zajmująca drugie miejsce Armenia była niemal zszokowana Wyspy Owcze Wyrównujący gol Gore’a Manvelyana w 93. minucie uchronił drużynę przed rumieńcem.

W grupie D2 Moldova Pokonany Andora 2:0 po golu w pierwszej połowie Artura Ionety i w drugich pięciu minutach doliczonego czasu gry przez Maxime Cojocaru. Gibraltar Pokonał innych płotek San Marino 1-0 w grupie D1.