Mistrzem Polski znów jest Legia. Legia Warszawa pokonała Zastal Zielona Góra 78:70 (17:19, 29:19, 20:23, 12:9) w decydującym, siódmym meczu finałowej serii Basket Ligi. Dzięki zwycięstwu podopieczni Heiko Rannuli wygrali rywalizację 4:3, obronili tytuł mistrza Polski i sięgnęli po dziewiąte mistrzostwo w historii klubu! Choć po pierwszej kwarcie bliżej zwycięstwa byli zielonogórzanie, legioniści jeszcze przed …