Reprezentacja Polski koszykarzy kończy pierwsze dni intensywnej pracy na obiektach krakowskiej AGH. Sztab szkoleniowy z selekcjonerem Igorem Miličiciem na czele sukcesywnie zwiększa obciążenia i wprowadza najważniejsze elementy taktyczne. Na parkiecie trenuje w tej chwili już trzynastu zawodników. W składzie doszło do kilku korekt zdrowotnych, a już jutro (czwartek, 25 czerwca) biało-czerwonych czeka pierwszy poważny test – zamknięty …