Dwudniowy mecz Polki z byłą liderką. Nokaut w drugim secie
Zdjęcie: Dwudniowy mecz Polki z byłą liderką. Nokaut w drugim secie
Magdalena Fręch nie odniosła zwycięstwa nad wyżej notowaną Naomi Osaką w I rundzie zawodów WTA 500 w Bad Homburg. W przerywanym przez opady deszczu pojedynku utytułowana Japonka wygrała z Polką 6:4, 6:1.

3 godzin temu







