6:1 zamknęło mecz Fręch z Osaką. Teatr jednej aktorki w Bad Homburg

1 godzina temu
Zdjęcie: Magdalena Fręch rywalizowała z Naomi Osaką o awans do drugiej rundy WTA 500 w Bad Homburg


Idź do oryginalnego materiału