Cztery gemy z rzędu to za mało. Szalony mecz Magdaleny Fręch

3 godzin temu
Zdjęcie: Magdalena Fręch


Po kilkunastogodzinnej przerwie Magdalena Fręch i Naomi Osaka wróciły na kort w Bad Homburgu. Początek meczu jeszcze w niedzielę był iście szalony, ale to, co zobaczyliśmy w poniedziałek niestety dla naszej tenisistki było kontynuacją trendu. Po wznowieniu spotkania Polka mogła jedynie przyklasnąć rywalce i przegrała w dwóch setach.
Idź do oryginalnego materiału