[CLJ] Przegrana w Gdyni. Przedostatni sparing trampkarzy

rakow.com 1 miesiąc temu

Swój pierwszy mecz sezonu w grupie zachodniej CLJ U-17 juniorzy młodsi Rakowa U-17 zakończyli bez punktów. Drużyna do lat 15 swój przedostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek zakończyła remisem 4:4.

CLJ U-17

Podopieczni Krzysztofa Brzezińskiego na inaugurację kampanii 2024/2025 w wyjazdowym meczu ulegli 1:3 Arce Gdynia.

Wynik spotkania otworzył w 16. minucie Cezary Żabiński, który strzałem z dystansu pokonał Karola Goralczyka. Wyrównanie dał Medalikom gol Maksyma Pluty zdobyty 22 minuty później po prostopadłym podaniu Kacpra Sitaka. Sześć minut po przerwie Arkowcy odzyskali prowadzenie za sprawą bramki Huberta Strugały, który wykończył akcję przeprowadzoną lewą stroną boiska. Wynik na 8 minut przed końcem ustalił Kacper Czerowałów.

Po przegranej w Gdyni juniorzy młodsi Rakowa plasują się w tabeli grupy zachodniej CLJ U-17 na 14. lokacie. W następnej serii gier Medaliki zmierzą się przy L83 z Miedzią Legnica. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 17 sierpnia.

Arka Gdynia - Raków U-17 3:1

Bramki: Żabiński (16'), Strugała (58'), Czerowałów (82') – Pluta (38')

Raków U-17: Goralczyk, Janczyk (78. Trojanowski), Mirowski, Całko, Czerepak (72. Liberda), Pszczółkowski, Sitak (70. Kowalczyk), Pokora (89. Błaszczyk), Pluta, Gaża (60. Filec), Siedlaczek.

CLJ U-15

Zespół prowadzony przez trenera Pawła Puchałę w minioną sobotę rozegrał przedostatni mecz kontrolny przed startem CLJ U-15. Trampkarze Rakowa zmierzyli się na własnym boisku z Sandecją Nowy Sącz i po emocjonującym widowisku zremisowali 4:4.

Nasz zespół nie najlepiej rozpoczął spotkanie, przegrywając 0:2, a następnie 1:3. W drugiej części meczu skuteczniejsi byli jednak podopieczni trenera Puchały, którzy dogonili Sandecję i ostatecznie zakończyli rywalizację remisem.

Raków U-15 - Sandecja Nowy Sącz 4:4

Bramki: Tomalski (31'), Kufel (45'), Bury (49'), Trela (77')