Atletico San Luis u siebie rozbija kruche Queretaro

ochrona24.info 1 miesiąc temu

We wczesnym meczu Dzień 13, Atletico San Louis Rozwal 4-0 Queretaro W tym Stadion Alfonso Lastrasa. Po jego rozczarowujących postach Puchar LigiObydwa zespoły wznowiły swoją działalność w r Otwarcie 2024Ale te, które zamówiłem Dominik Torrent Po powrocie do kraju narzucili sobie władzę Liga Meksykańska.

W 17. minucie miejscowi otworzyli wynik po golu z pola karnego Luis Najera. Po spadku pozycji Juana SanabriiMeksykanin zaliczył serię zbiórek w polu karnym, po czym piłka wpadła do tylnej siatki. W 25. minucie, po analizie w Sędzia asystent wideoSędzia centralny podyktował rzut karny Święty LudwikKto rzucił i strzelił Sebastiana Sallesa Lamong Żeby było 2:0.

Już w drugiej połowie, po świetnej grze zespołowej na francuskim prawym skrzydle Salisa Lanonga cywilizowany region Leona BonatiniegoKtóry strzelił otwartą bramką, aby powiększyć swoją przewagę i zakończyć mecz.

W ciągu ostatnich 10 minut został wyrzucony z boiska Kanał Jose Dało to Potosinosowi więcej okazji do dalszej ucieczki na szachownicy. Z drugim rzutem karnym w meczu Święty Ludwik Po dobrej definicji podwyższył wynik na 4:0 Franka Pauleya.

Jednakże, Atletico San Louis Awansował na siódme miejsce po osiągnięciu ośmiu jednostek z możliwych 15. Z drugiej strony, Queretaro Z zerowym bilansem punktów pozostaje na dole tabeli. W następnym tygodniu odwiedzą ją mieszkańcy Potosi Tolucachwila Koguty otrzymasz Niebieski Krzyż W tym Stadion Corregidora.

MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ: MARIO CARRILLO WYBUCHU PRZECIWKO ZESPOŁOM LEAGUE MX: „To była katastrofa”