Ależ show Pajor w Hiszpanii! Hat-trick w 28 minut. Barcelona gromi aż 7:1

Nie tylko Robert Lewandowski szaleje w ataku FC Barcelony. Gwiazdą kobiecej ekipy niemal od razu stała się Ewa Pajor. Polka najwyraźniej pozazdrościła swojemu rodakowi hat-tricka z meczu z Deportivo Alaves i sama również strzeliła trzy bramki i to w prestiżowej derbowej rywalizacji z Espanyolem. Po wszystkim wykonała słynny gest, z którego słynie jej starszy kolega.
Ewa Pajor ten występ zapamięta na długo. Polska piłkarka po raz kolejny zachwyciła kibiców FC Barcelony. W meczu z Espanyolem pojawiła się na murawie dopiero w drugiej połowie, ale od razu zrobiła różnicę. Poprowadziła zespół do efektownego zwycięstwa, a sama ustrzeliła hat-tricka.

Ewa Pajor jak Robert Lewandowski. Ależ hat-trick!
Polka w 46. minucie zmieniła Fridolinę Rolfo i gwałtownie zmiana przyniosła oczekiwany efekt. Już po niecałych piętnastu minutach Pajor zrobiła, co do niej należało. Jej koleżanki krótko wykonały rzut rożny, po którym dokładne dośrodkowanie posłała Pina. Polka wyskoczyła do główki i zaskoczyła bramkarkę Espanyolu. Piłki po koźle wpadła do siatki i dała Barcelonie wyrównanie. Po pierwszej połowie przegrywała bowiem 0:1 po golu Simony Botero.
Wtedy też piłkarki Barcelony na dobre się rozkręciły. Dwa gole w odstępie zaledwie trzech minut dołożyła Alexia Putellas, a po jednym Pina i Bonmati. Końcówka należała jednak do Pajor. W 85. minucie po podaniu Putellas trafiła na 6:1, a dwie minuty później ustaliła wynik na 7:1. Z bliskiej odległości wpakowała piłkę do bramki po dośrodkowaniu po ziemi Graham. Po skompletowaniu hat-tricka Polka wykonała charakterystyczny gest. Przyłożyła do siebie zaciśnięte pięści na wysokości klatki piersiowej, dokładnie tak, jak po strzelonych bramkach zwykł czynić to Robert Lewandowski.

Dzięki trafieniom Pajor jest liderką w klasyfikacji strzelców kobiecej LaLiga. Na koncie ma już 9 goli i dwie asysty. O trzy trafienia wyprzedza swoją klubową koleżankę Alexię Putellas. Dla Polki to już drugi hat-trick w tym sezonie. Wcześniej trzy razy pokonywała bramkarkę Granady w spotkaniu wygranym aż 10:1.