Żużlowe Grand Prix of Poland we Wrocławiu. Za nami święto speedway'a na Olimpijskim

5 dni temu
Grand Prix na żużlu. W sobotę 20 czerwca najlepsi żużlowcy świata rywalizowali na wrocławskim Stadionie Olimpijskim podczas 2026 DeWalt FIM Speedway Grand Prix of Poland. Zawody rozpoczęły się z trzygodzinnym opóźnieniem z powodu burzy i ulewy, które przeszły nad stolicą Dolnego Śląska. Zwyciężył Bartosz Zmarzlik, który został tym samym nowym liderem cyklu Grand Prix. Zobaczcie zdjęcia z żużlowego Grand Prix we Wrocławiu.
Idź do oryginalnego materiału