Żużel. Wnioski Oskara Palucha. "Chciałbym więcej objeżdżenia na takich torach"
Zdjęcie: Żużel. Wnioski Oskara Palucha. Chciałbym więcej objeżdżenia na takich torach
- Ja na przykład chciałbym więcej objeżdżenia na takich torach. Mam problem, żeby dać temu motocyklowi jechać do przodu - przyznawał po meczu we Wrocławiu Oskar Paluch. Natomiast Nikodem Mikołajczyk tłumaczył, co daje mu jazda w PGE Ekstralidze.

2 godzin temu













![Xiaomi YU7 GT przejechał Nürburgring bez kierowcy. Pewnie szybciej, niż zrobiłbyś to sam [WIDEO]](https://www.instalki.pl/wp-content/uploads/2026/06/xiaomi-yu7-gt-nurburgring-bez-kierowcy.jpg)

