Żużel. Wnioski Oskara Palucha. "Chciałbym więcej objeżdżenia na takich torach"

2 godzin temu
Zdjęcie: Żużel. Wnioski Oskara Palucha. Chciałbym więcej objeżdżenia na takich torach


- Ja na przykład chciałbym więcej objeżdżenia na takich torach. Mam problem, żeby dać temu motocyklowi jechać do przodu - przyznawał po meczu we Wrocławiu Oskar Paluch. Natomiast Nikodem Mikołajczyk tłumaczył, co daje mu jazda w PGE Ekstralidze.
Idź do oryginalnego materiału