Żużel. Wiemy, co ze zdrowiem lidera Polonii! Są najnowsze wieści!

1 tydzień temu

Polonia Piła wreszcie wróciła na zwycięską ścieżkę i wygrała mecz po raz pierwszy od 26 kwietnia, kiedy pokonała Moonfin Magnus Ostrów Wielkopolski. Tym razem przy ul. Bydgoskiej zagościła ekipa H. Skrzydlewska Orła Łódź, która musiała uznać wyższość gospodarzy 42:48. Pilanie zgarnęli pełną pulę trzech punktów.

Żużel. Polonia zgarnęła pełną pulę! Dobre występy debiutantów (RELACJA)

Żużel. Fatalny wypadek w Pile. Lekarz orzekł niezdolność!

Gospodarze przypieczętowali zwycięstwo już w czternastym wyścigu, dlatego do ostatniego biegu przystępowali bez większej presji. Mimo to w trakcie rywalizacji na prostej startowej, rozpoczynającej ostatnie okrążenie meczu, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Zach Cook i Benjamin Basso sczepili się motocyklami, po czym z impetem wpadli w dmuchaną bandę.

Na tor natychmiast wyjechała karetka. Na szczęście obaj zawodnicy o własnych siłach opuścili tor, jednak Basso udał się na dodatkowe badania. Duńczyk został uznany za niezdolnego do dalszej jazdy. Po meczu Paweł Piskorz poinformował, iż zawodnik skarżył się na ból stopy.

Żużel. Ostatnie metry zadecydowały! Stal oddala się od play-off (RELACJA)

– Czekamy na informacje. Uskarża się na drobny ból stopy. Myślę, iż nie będzie to nic poważniejszego. Mam taką nadzieję – powiedział Piskorz.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję samego zawodnika. Duńczyk odniósł się do swojego stanu zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie uspokoił kibiców. – Zaliczyłem mocny upadek w ostatnim biegu, ale wszystko jest ze mną w porządku – napisał Basso.

Idź do oryginalnego materiału