Żużel. Ważne zmiany na szczycie Falubazu! Nowa postać w klubie

2 dni temu

Ostatni czas jest gorący w Stelmet Falubazie. Na rezygnację ze stanowiska prezesa zdecydował się Adam Goliński. Pełniący obowiązki szefa klubu Michał Pepiński od razu zaznaczał jednak, iż były prezes pozostanie w klubie, więc nie traktowano tych zmian jako rewolucyjnych. Teraz na czołowe stanowisko powołano jednak nową osobę.

Żużel. Oto lista transferowa szefa Polonii Bydgoszcz! Znamy wszystkie nazwiska! – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Bewley wróci szybciej? Mamy nowe informacje! – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Holder złamał nie tylko rękę?! Padł termin powrotu! – PoBandzie – Portal Sportowy

– Rafał Prokopiuk został członkiem zarządu ZKŻ SSA oraz dyrektorem zarządzającym klubu. Radzie Nadzorczej zależało na tym, aby w zarządzie pojawił się człowiek, który również zna realia klubu i jest z Zielonej Góry – informują Zielonogórzanie w oficjalnym komunikacie.

– R. Prokopiuk od wielu lat związany jest ze środowiskiem sportowym Zielonej Góry. Jako przedsiębiorca, organizator zawodów sportowych i współzałożyciel AKS Chóragan Riders, zdobył bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami sportowymi oraz budowaniu relacji z partnerami biznesowymi.

Do głównych zadań nowego dyrektora należeć będzie: rozwój organizacyjny klubu, rozbudowa sieci partnerów biznesowych oraz wspieranie dalszego rozwoju Falubazu.

Żużel. Upał storpeduje PGE Ekstraligę? istotny komunikat – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Co z powrotem Lindgrena na Falubaz? Są nowe wieści! – PoBandzie – Portal Sportowy

– Od ponad 20 lat działam w zielonogórskim sporcie. Budowałem własne projekty od zera, przechodziłem przez sukcesy i kryzysy. Rozumiem sport, ludzi sportu i kibiców. Nie obiecuję cudów od razu, ale gwarantuję pełne zaangażowanie, uczciwość i pracę dla dobra Falubazu – mówi R. Prokopiuk.

Ważna informacja jest taka, iż na stanowisku prezesa dalej działa Michał Pepiński pod którego wodzą klub wygrała mecz z Betard Spartą Wrocław. Co ciekawe, to niejedyne ważne zmiany w lubuskich klubach w tym tygodniu. W poniedziałek informowano, iż dyrektor zarządzająca w Stali Gorzów została Magdalena Ciszek-Kozłowska.

Idź do oryginalnego materiału