Przegrywacie w Lesznie wynikiem 41:49. Jakie są Twoje odczucia po tym spotkaniu?
Na pewno nie był to dobry mecz w moim wykonaniu. Zdobyłem tylko dwa punkty, z czego jeden na „trupie”, a drugi na swoim koledze z drużyny. Nie mogę być zadowolony. Też, jako drużyna, zawiedliśmy, ponieważ przegraliśmy mecz. Może nie wszyscy, ale na pewno większość z nas musi przemyśleć ten mecz i zrobić wszystko, aby następny był lepszy.
Żużel. Awantura o mecz Sparta – Stal! Czy to spisek? Stępniewski zabiera głos! – PoBandzie – Portal Sportowy
Żużel. Smutne wieści. Nie żyje były zawodnik Unii Leszno – PoBandzie – Portal Sportowy
W tym sezonie Twoja jazda wygląda dobrze. W spotkaniach domowych potrafisz wygrywać wyścigi. Zabrakło w Lesznie punktu w wyścigu młodzieżowym. Byłeś szybki na trasie, ale punktów z tego nie było.
Błędy i tylko moje błędy. Tor był taki, iż trzeba było trzymać dość mocno krawężnik. Ja szukałem bardziej przyczepnego miejsca i niestety przedobrzyłem. Ostatecznie wyszło, jak wyszło i dojechałem ostatni do mety w wyścigu młodzieżowym.
Żużel. Ostro na linii Lebiediew – kibice Falubazu! „Jedziesz jak pi*da!” (WIDEO) – PoBandzie – Portal Sportowy
Żużel. Rewolucja w przepisach PGE Ekstraligi! istotny manewr zablokowany?! – PoBandzie – Portal Sportowy
Byłeś przygotowany do startu w wyścigu 11? Twoje wyścigi, które miałeś planowo już się odbyły. Niespodziewanie Patryk Dudek zaliczył taśmę.
Sprzętowo byłem cały czas gotowy do jazdy. Wygrałem start z Nazarem Parnickim, ale znów wyszedłem za szeroko i Nazar czekał na ten moment. Wyczekał odpowiedni moment i wcisnął się po krawężniku, wtedy było już po ptakach.
Na razie zajmujecie pozycję poza fazą play-off. Wasz terminarz również nie jest najłatwiejszy…
Nie chce mówić o tym, co będzie za ileś czasu. Wolę nie zapeszać i skupiam się na tym, co jest teraz i co się dzieje w tym momencie. Chciałbym trenować, jeździć i zdobywać punkty. To teraz jest najważniejsze.
Rozmawiał PIOTR DZIERLIŃSKI

1 tydzień temu

















