Żużel. Stal najlepsza w Zielonej Górze. Gospodarze nie pokonali nikogo
Zdjęcie: Żużel. Stal najlepsza w Zielonej Górze. Gospodarze nie pokonali nikogo
Zwycięstwem Budnex Stali Gorzów zakończyła się III runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Zielonej Górze. Choć reprezentant gospodarzy Oskar Hurysz zdobył najwięcej punktów, to miejscowy Falubaz uplasował się na ostatnim miejscu.

1 miesiąc temu



![Wstrzymał deszcz, ruszył żużel. Wielka woda we Wrocławiu go nie przeraziła [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/69f661d59510c9_22900862.jpg)













